• Koç Darbe Emici Paslanmaz çelik ve eşsiz tasarımın birleşmesi ile ürün; boyut olarak küçük olup performans olarak güçlüdür. Maksimum kapasite ile çalışan Koç Darbesi Emici oldukça sağlamdır ve kapalı alanlara da monte edilebilir. Hafifliği sayesinde destek kayışlarına ihtiyaç duymaz ve servis, bakım gerektirmez.

  • Hava alma şapkaları, İnşaat Yönetmelikler ve bu belgede belirtilen spesifikasyonlara uyumlu sistemlerle birlikte, yer üstü kullanımlar için tasarlanmıştır. FloPlast Hava Alma Şapkaları, BS EN 12380 performans gerekliliklerin karşıladıklarından ve A1 derecelendirmesine sahiptir. FloPlast Hava Alma Şapkaları, sifon içinde su sızdırmazlığının kaybolmasını ve dolayısıyla bina içeris-ine sürekli olarak kötü koku yayılmasını önlemek üzere drenaj sistemine yönelik bir havalandırma çözümü sunar.

  • Pestan CONFLUO drenaj sistemi, banyo ve zemin drenajı için tasarlanmış, modüler bir drenaj sistemidir. Ürünün uygulama alanı engelsiz banyolardan (tekerlekli sandalye ile erişilebilir banyolar) kamusal alanlardaki zemin drenajlarına, balkon, çatı ve tavan arası drenajlarına kadar uzanmaktadır. Pestan CONFLUO, siz ve ihtiyaçlarınız için en iyi çözümdür.

  • ENEKA yağ ve petrol ayırıcılar, yüksek ürün kalitesi, uzun ömürlülük ve güvenilirlikleri ile ön plana çıkmaktadır. Zemin altı ve üstü uygulamaları için tasarlanmış olup standart, manuel ve otomatik durulama, karıştırma ve tahliye sistem alternatifleri ve aksesuarları ile sunulmaktadır. Ürünler CE Standartlarına sahiptir.

  • Kospel Su Isıtıcıları ekonomik ve kolay montajı ile büyük avantaj sunar. Herhangi bir kanal ya da baca sistemine ihtiyaç duyulmadığı gibi patlama, kirlilik ve karbon monoksit zehirlenme riski de yoktur. Küçük ve kompakt yapıları ile ısıtıcıların kolaylıkla su çıkış bağlantı yakınına monte edilebilmesine olanak tanır. Kospel Su Isıtıcıları'nda enerji israfı yoktur, su musluk açıldığında ısınır.

  • Krusman, İskandinavya'nın önde gelen acil durum duşları ve göz ve yüz yıkama cihazları üreticilerindendir. Göz ve yüz yıkama ekipmanları, acil durum duşları ve dekontaminasyon kabinlerinin yanı sıra ürün gamımızda , iç mekan araçlarına ek olarak iç ve dış mekan kullanımı için benzersiz portatif yüz yıkama ekipmanlarını da içermektedir.